Pučka do 1 minut

Pučka do 10 minut

Nebankovní pučky jsou v dnešní době čím dál tím žádanější finanční službou. Ze jména pro to, protože půjčí takřka každému bez ohledu na bonitu žadatele. Nezáleží tak ani na tom, jestli jste zaměstnání nebo dlužíte peníze u jiné společnosti.

Na tyto fakta totiž nebankovní firmy na rozdíl od standardních bank vůbec nehledí.

Rychlou pučku na účet lze sjednat již v čase od 5 do 15 minut i během víkendu, kdy má většina společností zavřeno.

Co potřebujete?

Ke zřízení nebankovní pučky vám stačí platný občanský průkaz, bankovní účet a v některých případech jedna koruna. V dnešní době se objevují i takové firmy že půjčí i bez jedné koruny. Jedná se o opatření, kdy si vás firma prověří, zda jste to skutečně vy a ne nějaká smyšlená osoba.

Po splnění následujících podmínek je zřizování svižné a zcela bez zádrhelů. Stačí vyplnit online formulář, ve kterém si nastavíte požadovanou výší pučky a dobu její splatnosti. Vzápětí na to se vám zobrazí měsíční úroková sazba, kterou si musíte připočíst k požadované částce. Tuto částku musíte zprostředkovateli vrátit na účet zpravidla nejdéle do 30 dnů od obdržení pučky.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>