Půjčka do 150 000 Kč

Půjčka bez registru pro nezaměstnané do 150 000 Kč

V dnešní době nezaměstnanosti a špatné ekonomické situaci se může každý z nás ocitnout ve finanční tísni, ať už jste fyzický osoba nepodnikatel nebo podnikatel. Problém nastává ve chvíli, kdy se ocitnete bez zaměstnání. V takovém případě vám bankovní společnosti nebudou chtít půjčit peníze díky jejich přísným kritériím, jako je právě stálý příjem a zaměstnanost. Požadují osobní schůzku a chtějí si být jednoduše jistí, že se jim peníze vrátí bez větších problémů. Důsledkem toho jsou výhodnější podmínky a nabídky než u nebankovních společností.

Jedinou volbou je půjčit si od nebankovních společností bez nutnosti výpisu z registrů až 150 000 Kč. Takovéto půjčky nabízí například dobře známá společnost Home Credit. Ta Vám však nepůjčí, pokud jste zapsáni v registru dlužníků. Pak už zbývají společnosti jako Tommy Stachi, kterým nevadí ani to, že jste dlužníkem. U této společnosti se dá půjčka sjednat online až do zmíněných 150 000Kč. Mějte však na paměti, že čím splňujete méně kritérií pro bezchybně průběhovou půjčku, tím jsou větší úrokové sazby a přísnější smluvní podmínky. Dostáváme se tak pomalu k lichvářům.

Jak už bylo napsáno, úrokové sazby u těchto půjček pro nezaměstnané jsou vyšší než u bankovních. Pokud ale dojde z vaší strany k bezchybnému splacení, tak plno společností vrací až polovinu úroků.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>