Výhody kontejnerové dopravy pro váš dům

Kontejnery jsou v současné domě jednou z nejpopulárnějších možností, jak si ulehčit rekonstrukce domu a zajistit si kontejner na suť, ale i stavební techniku nebo materiál. Každý zkušený zedník dobře ví, že doprava hraje při stavbách nejdůležitější roli a pokud ji obstarávají profesionálové, tak je napůl vyhráno.

Jestliže i vy plánujete stavbu, rekonstrukci nebo bourání, měli byste vědět, že se vám nabízí možnost levného pronájmu kontejneru a kontejnerové dopravy. Tuto službu zajišťuje firma Cetkovský, která působí v okolí Vyškova, Prostějova, Konic a okolí. Kontejnerová doprava Vyškov vám zajistí přepravu veškerého stavebního materiálu, ale i autovraků.

Kontejnery na suť

14Pokud plánujete úpravy domu, u kterých vznikne velké množství suti, je vhodné si nechat přistavit kontejner, do kterého suť poputuje. Pronájem kontejneru je nenáročný a získáte u něj až 2 dny pronájmu kontejneru zdarma. Váš pozemek tak zůstane čistý a po naplnění kontejneru sutí ho firma odveze a patřičně zlikviduje. Vy se tak zbavíte starostí, kam s odpadem. Nabízí se vám možnost využití i valníkových a velkoobjemových kontejnerů. Jestliže stavíte, pravděpodobně k tomu využíváte i techniku, o kterou byste neradi přišli, od nářadí až po stavební stroje. Pokud je chcete mít v bezpečí, pomohou vám uzamykatelné kontejnery, do kterých můžete po skončení práce vše uklidit.

Další služby

Kromě dopravy a kontejnerů vám firma Cetkovský zajistí také demolice a vyklízení objektů. Jestliže zdědíte nemovitost plnou věcí, které byste rádi vyklidili, bude vám zajištěno vyklizení i včetně ekologické likvidace. Demolice vám zase přijde vhod, pokud likvidujete starou zástavbu, namísto které si chcete postavit novou. V případě výstavby se většina lidí obrací na stavebniny, firma Cetkovský vám však zajistí i stavební materiál, tedy zejména písek, štěrk, kamenivo, dřevo, beton aj.