Štístko půjčka

Štístko půjčka – recenze, diskuze a zkušenosti

Řešíte nedostatek financí a zaujali vás nabídky nebankovních společností? Jedním takovým produktem je Štístko půjčka. Jedná se o celkem mladou nebankovní půjčku od společnosti GRATIA UNIONIS s.r.o.. Ta na českém trhu působí od září roku 2014. Takže se jedná takřka o novou společnost s nulovou minulostí. Naskýtá se tedy mnoho otázek, jako například ta, zda se nejedná o podvod.

Výhody půjčky Štístko

Půjčka Štístko slibuje hned několik výhod, které u konkurence jen tak nenajdete. Jednou z nich je například fixní úrok po celou dobu splácení a to již od 5,9% p.a.. Půjčku Štísko lze jednoduše a rychle sjednat pomocí internetového formuláře. Nebudou vám pokládány zbytečné otázky, ani nebudete vyhledávaní v  registrech dlužníků, protože do nich společnost nenahlíží. Půjčka je tedy vhodná pro všechny, kteří hledají rychlou finanční pomoc.

Zkušenosti s půjčkou Štístko

Jak už tomu tak bývá tak každá mince mí i svou druhou stranu. Pokud je společnost poskytující nebankovní půjčky stará jen pár měsíců, nemůžete si být ničím jisti. U společností bez historie si totiž nemůžete zjistit, zda můžete nabízeným produktům důvěřovat, či se jedná o odvod. Pokud máte jakékoliv zkušenosti, podělte se o ně, prosíme, v diskuzi pod příspěvkem.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>