nova leasing

Nova Leasing, a.s. – recenze, zkušenosti

Potřebujete nějaké peníze do začátku? Každý dnešní úspěšný podnikatel nějak začínal a často to bylo tak, že si vzal nějaký ten úvěr. Teď už si jen vybrat ideální společnost, která vyjde vstříc všem Vašim aktuálním potřebám a připraví nabídku takříkajíc přímo na míru. A co vyzkoušet třeba společnost Nova Leasing, a.s.? Ta působí na tuzemském trhu už poměrně dlouho a patří v tomto směru k největším jistotám, o které se lze opřít.

Výhodné půjčky na rozjezd podnikání

Své peníze můžete mít k dispozici už do dvou kalendářních dnů. Stačí jen pár základních informací o Vaší nově vznikající společnosti, dohoda je většinou uzavřena už během prvního sezení. Žádné zbytečné schůzky navíc, vše zcela transparentní a rychlé. Nezáleží, v jakém oboru podnikáte ani jakou máte za sebou finanční minulost. Pokud Vám nepůjčí banka, není rozhodně ještě všem dnům konec, aneb je tu ještě zajímavá alternativa. V případě dotazů můžete využít telefonickou infolinku, případně zaslat zprávu emailem. Odpověď přijde co možná nejdříve. Dynamické jednání je tu naprostou samozřejmostí.

Splátkový kalendář lze také nastavit individuálně, přesně na míru Vašim potřebám. Za poplatek je potom možné i oddálit jednotlivé splátky, pokud se zrovna začátek podnikání nevydařil stoprocentně podle představ (i to se totiž může snadno stát). A jak vysokou půjčku si můžete sjednat? Inu, to je věc dohody, maximální limit pro úvěr činí u společnosti Nova Leasing, a.s. dvacet milionů korun.

Požadavky Nova Leasing

Kolik podkladů pro sjednání úvěru potřebujete? V první řadě jsou to osobní doklady a ideálně i výpisy z firemního účtu v bance. Daňové přiznání, včetně přiznání k DPH, to také samozřejmě nesmí chybět. Pokud ale nemáte podklady momentálně k dispozici, není to problém. Někdy je stačí jen oskenovat a zaslat emailem dodatečně.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>