Trenýrky ELKA LOUNGE – Must have letošních Vánoc.

Vrátíme-li se do dětských let, jistě si každý vzpomene, že objevit pod stromečkem tzv. „měkkouše“ mnoho radosti nevyvolalo. Pokud si ovšem s měkkými dárky dáte tu péči, abyste vybrali takové, které obdarovaného skutečně potěší, nesáhnete vedle.

Všichni v trenýrkách

Vánoční trenky, v nichž je navlečená celá rodina, představuje vtipný a zároveň velmi praktický dárek. Udělejte si z Vánoc skutečně pohodové svátky a prožijte je s celou rodinou v trenýrkách. Pryč s nažehlenými košilemi a naškrobenými úsměvy. Trenky jsou k dostání v pánském, dámském i dětském provedení, což se bude skvěle vyjímat i na vánočních rodinných fotografiích. Udělejte si z Vánoc jedinečnou a nezapomenutelnou záležitost, která se ponese v úsměvném, nikoliv stresujícím duchu.

Vsaďte na jediný originál

Dárek k Vánocům v podobě trenýrek je originálním nápadem české firmy ELKA LOUNGE. Tato udržitelná značka loungewear a spodního prádla používá od roku 2008 pouze přírodní materiály a precizní střihy. Značka ELKA LOUNGE vám nabídne to jediné prádlo, jež si s vámi zaslouží být celý den. Jeho výroba probíhá v několika dílnách po celé České republice, aby bylo dodrženo zodpovědné působení značky. Rovněž je věnována pozornost dodavatelům, ze kterých až 80 % tvoří lokální firmy kladoucí důraz na přísné etické parametry. K výrobě jsou používány výhradně přírodní materiály, jakými jsou 100% bavlna, bavlněný satén, bambus a Micromodal.

Den i noc v pohodlí

Dámské a pánské trenky ELKA LOUNGE jsou velmi oblíbeným a poptávaným produktem nejen pod stromeček. Pokud nemají dámy s trenýrky žádnou zkušenost, rozhodně by to měly napravit. Vybírat můžete z řady originálních designů, které vám budou krásně slušet. Dámské trenky se vyrábějí buď ze 100% bavlny-popelínu, nebo 100% bavlny-saténu. V obou případech se jedná o velmi lehký, jemný a velice příjemný materiál špičkového zpracování. Pokud je pro vás udržitelná výroba, přírodní materiály a minimum waste prioritou, vánoční trenýrky všechny tyto požadavky splňují. Proto jsou k dostání též v biobavlně s GOTS certifikací.

Už žádné trenky jako po dědečkovi

Symbolem pánských trenýrek ELKA LOUNGE je perfektně padnoucí střih, jenž je vhodný též do užších kalhot. Bez potíží na ně obléknete kratší šortky i slimfit kalhoty, aniž by docházelo k nevzhledným záhybům na nohavicích. Rovněž oceníte trojdílný střih nohavic v oblasti sezení, díky čemuž neškrtí stehna při sezení. Pozornost je věnována také gumě, která se nesráží ani nevytahává. V kombinaci s popelínem, saténem či biobavlnou skoro neucítíte, že na sobě trenýrky máte. A chcete-li dovést svůj spánek k dokonalosti, pořiďte si relaxační škrabošky ve stejném designu jako trenýrky.