Peníze

Peníze do výplaty i bez registru

V dnešní době nezaměstnanosti a nízkých platů je občas těžké, až nemožné vyjít s vlastními příjmy. Pokud nemáte nějaké své úspory, tak se v tu chvíli dostáváte do velice tíživé situace. Máte těsně před výplatou a potřebujete bez prodlení uhradit pár účtů? Jak získat peníze do výplaty i bez registru se dozvíte v tomto článku.

Hledáte vhodnou půjčku, která vám vypomůže s pokrytím vašich nákladů, ale absolutně netušíte, kde hledat? V dnešní době se poskytovatelé půjček dělí na hlavní tři skupiny. Banky, nebankovní společnosti a soukromé osoby neboli lichváři. Pokud jste zapsáni v nějakém registru dlužníků, či něčem podobném, tak na standartní bankovní nabídky můžete rovnou zapomenout. Na výběr vám tedy zbývají nebankovní společnosti a soukromé osoby.

Nebankovní společnosti

Nejrozšířenější skupinou poskytovatelů půjček, kteří nehledí na záznamy v registrech a aktuální příjem jsou nebankovní společnosti. Mají mírnější podmínky, ale jejich důvěryhodnost je nižší než u normálních bank. Aby se společnost mohla stát oficiální bankou, musí získat licenci od České národní banky. Hlavním požadavkem je minimální výše základního kapitálu alespoň 500 mil. Kč. To spotřebitelům dává určitou jistotu a důvěru k bance. To se ovšem o nebankovním sektoru říct nedá a nutno počítat s možným rizikem.

Soukromé osoby

Pokud vám ani nebankovní společnosti nepůjčí, lze využít lichvářů. Tento způsob je však nejvíce rizikový a je zapotřebí si dávat obrovský pozor na to, co podepisujete.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>