Likvidace odpadu a suti pomocí kontejnerů

Hledáte kvalitní služby na likvidaci suti a odpadů? Nemůžete najít ve svém okolí žádné firmy, které by nabízeli společně s likvidací odpadu i stavební práce? Máme pro vás řešení! Kompletní služby s likvidací odpadu a stavební práce, nabízí kontejnerová doprava – Ing. Cetkovský, který pro Vás již od roku 2008 zajišťuje služby v oblasti kontejnerové dopravy, prodeje stavebního materiálu, zemních prací nebo stavební práce.

Ekologická likvidace odpadu

Hlavní činností společnosti je odvoz suti a likvidace odpadu. Zákazníkům je k dispozici řada klasických kontejnerů, ale i specializovaných na odvoz nebezpečného materiálu či přepravu stavebních strojů. Kontejner je možné přistavit na vám zvolené místo. Vybírat můžete z řady kontejnerů, jako jsou velkoobjemové, valníkové, uzamykatelné nebo kontejnery s plachtou. Odvoz suti Prostějov navíc nabízí kompletní práce v oblasti demolice a vyklízení objektů.

Co získáte u společnosti Kontejnery Cetkovský:

  • pronájem kontejnerů na sutě a odpady
  • 2 dny pronájmu kontejneru zdarmaodvoz suti a odpadu
  • přistavení na zvolené místo
  • uzamykatelné kontejnery
  • přeprava stavebního materiálu
  • přistavení a pronájem stavebních buněk
  • a další

Demolice a vyklízení objektů

Firma Cetkovský nabízí kompletní služby v oblasti demolice a vyklízení objektů. Součástí demolice je i ekologické zpracování odpadů, urovnání a připravení terénu k budoucí výstavbě nebo jeho zatravnění.

Dále je k dispozici vyklízení různých objektů: budovy, areály, sklady, chaty, domy, nebytové prostory, dvorky a podobně. Po každé odvedené likvidaci odpadu, získáte doklad o ekologické likvidaci odpadu. Nemusíte tedy řešit žádné starosti ohledně papírování a starostí s likvidací a demolicí objektů. Profesionální služby máte pod jednou střechou, rychle a bezstarostně.