Cetelem

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Vyhodili Vás ze zaměstnání z důvodu snižování stavů a dostali jste se do finančních potíží? V takovém případě vám banky nebudou chtít půjčit ani malý obnos peněz. Kde ale sehnat finance pokud je opravdu potřebujete?

Půjčku bez doložení příjmů jsou v dnešní době velice žádané a již není obtížné je sjednat. Nabízí je nespočet nebankovních společností do výše několika desítek tisíc. Tyto půjčky se dají využít všestranně bez udávání důvodu. Jasným příkladem je zaplacení složenek nebo potřebných oprav.

Cetelem půjčka

Firma Cetelem nabízí nejlepší podmínky, kvalifikovaný zákaznický servis a flexibilní splácení úvěru. Její hlavní prioritou je zprostředkovávání bezúčelových půjček. Je tedy jen na vás na co je použijete.

Podmínky vedoucí k úspěšnému schválení jsou u firmy Cetelem mírné. Do určité výše úvěru nepožadují doložení příjmů, které si jiné společností ověřují třeba telefonicky, ani bez dlužnou minulost. Ta je ověřována většinou pomocí registru Solus. V praxi tak lze získat finance i pokud nejste zaměstnáni.

Proč zvolit Cetelem

Ve více než šestnáctileté historii se vždy snažila firma Celtelem ČR vyjít vstříc svým klientům. Patří k největším na českém trhu a dokáže vám poskytnout úvěr podle vašich představ. Nabízí osobní půjčky do výše jednoho milionu korun na koupi nebo přestavbu nemovitosti. Půjčky bezúčelné do výše 200000 korun po dobu 72 měsíců.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>