Pro jednu banku slunce nesvítí


Jedno staré moudro říká, že pokud se před člověkem jedny dveře uzavřou, měl by se dobře poohlédnout kolem sebe. Určitě se totiž některé jiné otevřely. Tím by mělo být asi řečeno, že se nic nemá vzdávat. Možná by se to mohlo říci i tak, že máme prostě vždy alespoň dvě možnosti, jak svou momentální situaci řešit. Toto rčení by se mohlo krásně aplikovat na stav, který zná mnoho klientů banky. Přijdou s velkou nadějí požádat o finanční pomoc a pomyslné dveře se před nimi zavřou. A to je právě ta chvíle, kdy se máte porozhlédnout.

Vidíte to také?

Právě se před vámi otevřela vrátka, kterými kráčíte vstříc americké nebankovní hypotéce. Jaký je v těchto případech rozdíl mezi bankou a nebankovní institucí? Někdy má banka o malé procento výhodnější úrok. Ale to je asi vše. A vzhledem k výhodám na druhé straně, je to určitě zanedbatelné.

Pokud na svou finanční injekci opravdu velmi chvátáte, pak máte jistotu, že americká nebankovní hypotéka vám bude k dispozici rychlostí blesku. Většinou klienti opravdu spěchají v případě, že jim například hrozí exekuce.

Tak rychle!

Stačí poslat fotografie nemovitosti, která do akce půjde s vámi. Je jich zapotřebí nanejvýš deset. Dvakrát ofoťte stavbu zvenku a jednou každou místnost v domě. Podle toho bude vypočítána hodnota a následně i vaše možnosti. Pak už jen vyplnit on-line dotazník a několik hodin počkat na ten správný kontakt. A jste z nejhoršího venku. Pokud máte ten problém, že žádnou nemovitostí ručit nemůžete, pak stačí požádat nějakého dobrého přítele nebo příbuzného. Může to být klidně i manžel nebo manželka. Tím se stane spolužadatelem a v cestě za americkou nebankovní hypotékou už nestojí opravdu nic. Ručit můžete v podstatě jakoukoliv nemovitostí. Nemusí to nutně být pouze rodinný dům. Může se jednat o pozemek, garáž, komerční budovu, prostě o cokoliv.

 

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>