Konsolidace půjček ACEMA vyřeší problém s výší splátek

Neuvážené zadlužení může uvést spotřebitele do nepříjemných situací. Jedním z řešení je konsolidace půjček. Takový je i příklad pana Petrase z Plzně, který seskupením svých úvěrů u nebankovní společnosti ACEMA ušetřil desetitisíce.

Před rokem ho vyhodili z práce, kvůli sportu se vzdal vzdělání a dostal se do finančních potíží. Absolvent střední školy Jan Petras má osud, který je podobný osudu velkého množství českých domácností. Z důvodů finanční tísně si nevýhodně půjčil peníze u několika společností a vysoké úroky, množství poplatků navyšují splátky do té míry, že je není schopný splácet.

„Situace byla neudržitelná, dosáhl jsem úplného finančního kolapsu a přemýšlel nad vyhlášením osobního bankrotu, to se promítlo i do mého fyzického a hlavně psychického stavu, naštěstí mi kamarád doporučil finančního poradce, se kterým jsme společně vybrali společnost ACEMA, která mi nabídla, že odkoupí moje dluhy a umožní mi je splácet s nižším úrokem a odložit o několik měsíců splátky. Díky tomu jsem si mohl udržet byt, získal jsem práci a nyní dokážu zase normálně žít a splácet své závazky,“ Říká Petras.

Konsolidace pomáhá utéct z dluhů

Oproti některým nebankovním společnostem v České republice, které nabízejí úvěry s úrokem až neuvěřitelných 70 %, nabízí ACEMA Credit Czech, a.s. úrok už od 7,9 %, který je nižší i než u různých bankovních institucí. ACEMA totiž sází na spokojené zákazníky a v rámci konsolidace půjček dokáže vyjít vstříc klientům i v těžkých životních situacích. V případě ztráty zaměstnaní například můžete splátku snížit, úplně pozastavit, nebo zvolit mimořádné splátky v případě, že se vaše situace zlepší.

Zároveň si v rámci konsolidace půjček můžete u ACEMA zažádat o půjčku bez doložení příjmů,  která je nadále zahrnuta v konsolidačním balíčku, toho využil i pan Petras: „Potřeboval jsem auto, abych mohl dojíždět do nového zaměstnání, které jsem si nedávno našel a tak mi půjčka třicet tisíc korun pomohla k nákupu nového auta a získání pracovní pozice.“

Konsolidace půjček u ACEMA, vám umožní sdružit všechny vaše půjčky u jedné bankovní společnosti – platíte tak pouze jednou jak vaše splátky, tak i všechny související poplatky, které vám současní věřitelé účtují každý zvlášť. .

To potvrzuje i Petras. „Bylo to opravdu nepříjemné, jedna půjčka pátého, druhá půjčka sedmnáctého, nevěděl jsem, kde mi hlava stojí, naštěstí se vše vyřešilo, jinak bych se z toho zbláznil,“ říká.

Informace o společnosti

 

ACEMA Credit Czech, a.s. je díky jednoduchým a transparentním podmínkám a úroku 6,4 % nejpřívětivější společností na trhu zajištěných nebankovních půjček i nedávný průzkum neziskové organizace Umbrella, ve kterém ACEMA zvítězila ve srovnání s ostatními poskytovateli nebankovních půjček v České republice.

Více informací na téma nebankovních půjček bez nutností doložení příjmu, bez prověřování registrů konsolidací půjček, nebo spotřebitelských úvěrů, naleznete na webu společnosti ACEMA.

www.acema.cz.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>