Konsolidace půjček ACEMA vyřeší problém s výší splátek

Neuvážené zadlužení může uvést spotřebitele do nepříjemných situací. Jedním z řešení je konsolidace půjček. Takový je i příklad pana Petrase z Plzně, který seskupením svých úvěrů u nebankovní společnosti ACEMA ušetřil desetitisíce.

Před rokem ho vyhodili z práce, kvůli sportu se vzdal vzdělání a dostal se do finančních potíží. Absolvent střední školy Jan Petras má osud, který je podobný osudu velkého množství českých domácností. Z důvodů finanční tísně si nevýhodně půjčil peníze u několika společností a vysoké úroky, množství poplatků navyšují splátky do té míry, že je není schopný splácet.

„Situace byla neudržitelná, dosáhl jsem úplného finančního kolapsu a přemýšlel nad vyhlášením osobního bankrotu, to se promítlo i do mého fyzického a hlavně psychického stavu, naštěstí mi kamarád doporučil finančního poradce, se kterým jsme společně vybrali společnost ACEMA, která mi nabídla, že odkoupí moje dluhy a umožní mi je splácet s nižším úrokem a odložit o několik měsíců splátky. Díky tomu jsem si mohl udržet byt, získal jsem práci a nyní dokážu zase normálně žít a splácet své závazky,“ Říká Petras.

Konsolidace pomáhá utéct z dluhů

Oproti některým nebankovním společnostem v České republice, které nabízejí úvěry s úrokem až neuvěřitelných 70 %, nabízí ACEMA Credit Czech, a.s. úrok už od 7,9 %, který je nižší i než u různých bankovních institucí. ACEMA totiž sází na spokojené zákazníky a v rámci konsolidace půjček dokáže vyjít vstříc klientům i v těžkých životních situacích. V případě ztráty zaměstnaní například můžete splátku snížit, úplně pozastavit, nebo zvolit mimořádné splátky v případě, že se vaše situace zlepší.

Zároveň si v rámci konsolidace půjček můžete u ACEMA zažádat o půjčku bez doložení příjmů,  která je nadále zahrnuta v konsolidačním balíčku, toho využil i pan Petras: „Potřeboval jsem auto, abych mohl dojíždět do nového zaměstnání, které jsem si nedávno našel a tak mi půjčka třicet tisíc korun pomohla k nákupu nového auta a získání pracovní pozice.“

Konsolidace půjček u ACEMA, vám umožní sdružit všechny vaše půjčky u jedné bankovní společnosti – platíte tak pouze jednou jak vaše splátky, tak i všechny související poplatky, které vám současní věřitelé účtují každý zvlášť. .

To potvrzuje i Petras. „Bylo to opravdu nepříjemné, jedna půjčka pátého, druhá půjčka sedmnáctého, nevěděl jsem, kde mi hlava stojí, naštěstí se vše vyřešilo, jinak bych se z toho zbláznil,“ říká.

Informace o společnosti

 

ACEMA Credit Czech, a.s. je díky jednoduchým a transparentním podmínkám a úroku 6,4 % nejpřívětivější společností na trhu zajištěných nebankovních půjček i nedávný průzkum neziskové organizace Umbrella, ve kterém ACEMA zvítězila ve srovnání s ostatními poskytovateli nebankovních půjček v České republice.

Více informací na téma nebankovních půjček bez nutností doložení příjmu, bez prověřování registrů konsolidací půjček, nebo spotřebitelských úvěrů, naleznete na webu společnosti ACEMA.

www.acema.cz.