Kalkulačka

Kalkulačka Provident půjčky

Firma Provident financial s.r.o. je jednou z nejznámějších společností poskytujících neúčelové půjčky na českém trhu. Pyšní se spousty spokojenými zákazníky, kteří využívají jejich služby. Pokud tedy uvažujete o zřízení úvěru, poohlédněte se po této nabídce. Hlavními přednostmi jsou výhodné podmínky a rychlost vyřízení.

Forma půjčky

U firmy Provident si lze zažádat jak o hotovostní, tak i bezhotovostní obnos financí. V případě hotovostní volby Vám budou peníze předány na ruku do 48 hodin. Bezhotovostní varianta vás zdrží až o 13 dnů. Co se týče celková splatná částky, tak ta je u hotovostního výběru o dost větší. To je způsobeno poplatkem za hotovostní inkasní službu. RSNP se pohybuje od 50 do 70% v závislosti na délce splatnosti a výše půjčky.

Oblíbenost společnosti

Půjčky od Providentu se řadí k nejoblíbenějším. Vypovídá o tom fakt, že společnost obhájila 1. místo v Indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni. Pokud se stanete novým zákazníkem, můžete peníze splatit bez poplatků do 28 dnů od uzavření smlouvy. Navíc Provident nejlepší dlouhodobé zákazníky odměňujeme zvýhodněnými cenami za služby.

Online kalkulačka

Na stránkách provident.cz si můžete lehce spočítat výši poplatků závislých na mnoha faktorech. Maximální komfort zajistí vyřízení půjčky rovnou z pohodlí domov. Po zvolení vhodných hodnot můžete o půjčku rovnou zažádat bez jakýchkoliv návštěv poboček.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>