Jak vybrat opravdu výhodný operativní leasing?

Obliba operativního leasingu v posledních letech stále stoupá, a to jak u fyzických, tak u právnických osob. Díky operativnímu leasingu totiž můžete mít k dispozici nový vůz bez nutnosti financí na akontaci. Měsíční náklady jsou nižší, než kdybyste si pořídili vlastní nový vůz formou spotřebitelského úvěru. Pokud už se ale rozhodnete pro operativní leasing, jak správně vybrat?

Ověřená společnost

Operativní leasing je skvělým nástrojem k zajištění vlastní mobility bez zbytečných starostí a nákladů. Je výhodné zřídit jej u větších stabilních společností, které jsou již na trhu delší dobu. Tyto společnosti mají stabilní zázemí a nabízejí mnoho doplňkových služeb, které později můžete ocenit.

Například společnost Hertz Lease pravidelně nabízí akční nabídky pro tzv. „full-service“, který mimo jiné zahrnuje i silniční asistenci HLA 24/7, tankovací karty, silniční daň, poplatek za rádio, pneuservis a autoservis a další služby dle preferencí jednotlivých zájemců.

Jaké možnosti Vám daná společnost nabízí?

Čím kvalitnější služby Vám leasingová společnost nabídne, tím lépe. U většiny z nich budete mít k dispozici možnost volby podmínek leasingu (délka, nájezd v km za rok, rozsah poskytovaných služeb, pojištění, připojištění atd.)

Kritériem pro volbu co nejlepšího operativního leasingu je důležité nejen jaké služby daná společnost nabízí, ale také jak rychle a kvalitně je dané služby schopna dodávat.

Rozhodování na základě ceny?

Ceny operativního leasingu se u jednotlivých poskytovatelů výrazně liší. Pokud ale uvažujete nad nejlevnější variantou, prověřte si, zda mají klienti s danou společností dobré zkušenosti a jak kvalitní služby nabízí. Výčet mnoha služeb a možností není ukazatelem kvality. Proto, hledáte-li skutečně kvalitního poskytovatele operativního leasingu, který je na českém trhu mnoho let, zvažte i nabídku společnosti Hertz Lease, se kterou již uzavřelo smlouvu mnoho spokojených klientů.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>