Zaplo půjčka

Zaplo půjčka před výplatou

Zbývá Vám pár pár dní do výplaty a došli vám finance? Dostali jste se až do takové krize, že počítáte každou korunu? Jistým řešením pro vás může být výhodná krátkodobá online půjčka před výplatou Zaplo.

Na trhu se v dnešní době objevuje plno nabídek na nebankovní půjčky, ale kterou z nich zvolit? K rozhodnutí vám můžou dopomoci recenze a komentáře lidí, kteří již mají zkušenosti a novými společnostmi jako je Zaplo.

Zaplo – půjčka bez poplatků

První půjčka Zaplo je zcela zdarma bez jakých koliv poplatků. Společnost tak láká nové zákazníky a spoléhá se na kladné ohlasy. Můžete si tedy půjčit až 5000 ihned před výplatou bez nulového navýšení. Pokud ale nestihnete včas zaplatit, tak vás čeká vcelku vysoký poplatek za prodloužení služby. Úrokovou sazbu opakovaných půjček si spočítáte jednoduše v online formuláři na stánkách zaplo.cz.

Poplatky za prodloužení splatnosti půjčky:

7 dní – 490 Kč

14 dní – 630 Kč

30 dní – 950 Kč

Krátkodobá online půjčka

Po prvním úspešném splacení společnost Zaplo nabízí půjčky se splatností do 30 dnů až do výše 12 500 Kč. Délku splatnosti si můžete nechat prodloužit. V takovém případě se ale nevyhnete vysokým poplatkům za vaše zdržení. Peníze obdržíte na účet ihned po schválení v závislosti na typu vaší banky. Vyřízení trvá jen několik minut. Půjčky Zaplo se tak řadí mezi nejrychleší na trhu.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>