Půjčka ihned na účet

Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny

Mnoho bankovních i nebankovních společností nabízí výhodné půjčky za slušných smluvních podmínek. U takových půjček se většinou natahuje doba schválení až na několik dní, někdy dokonce týdnů. Úroková sazba u nich bývá velice přívětivá. Co dělat pokud potřebujete peníze opravdu rychle, aby jste zaplatit poplatky za služby nebo zakoupit zboží v akci, která končí během několika hodin? Od toho tu jsou půjčky do hodiny na účet.

Peníze na účet do hodiny

Z důvodu rychlého vyřízení těchto půjček nemusíte ani na pobočku. Stačí vyplnit online formulář na webových stránkách poskytovatele. Jsou to tedy tzv. on-line půjčky. Takové rychlé půjčky nabízejí většinou nebankovní společnosti jako Home Credit. Úroková sazba ani smluvní podmínky nebývají zrovna přívětivé. Na druhou stranu v mnoha případech nepožadují výpis z registru dlužníků ani potvrzení o pravidelném příjmu. Splatnost těchto půjček se pohybuje řádově do měsíce a lze si půjčit až 20 000 Kč i před výplatou. Ke schvalování půjček na účet do hodiny dochází pouze v pracovních dnech.

Poplatky těchto půjček

Především si dávejte pozor na měsíční úrokovou sazbu a pečlivě si pročtěte smluvní podmínky. Pokud vyřizujete půjčku přes telefon, tak si dejte pozor na zpoplatnění prémiových telefonních linek, které stojí až 99 Kč za minutu. U některých společností je potřeba uhradit registrační poplatek v hodnotě 1 Kč nejspíše kvůli ověření klienta.

Zanechte odpověď

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>