Potřebujete si rychle půjčit? Rychlé půjčky se bát nemusíte

V současné době se do finančních problémů dostane skoro každý. Zpozdí se vám výplata, potřebujete zaplatit hypotéku anebo nájemné, potom vám k překlenutí tohoto nečasu pomůže rychlá půjčka. Už samotný název napovídá, že sjednání takové půjčky je velice rychlé a vyplacení peněz probíhá takřka ihned.

Existují dva typy půjček, a to bankovní a nebankovní. V bankovním domě musíte splnit poměrně přísné podmínky, a proto ne každý klient dokáže na bankovní půjčku dosáhnout. Z tohoto důvodu se stávají nebankovní produkty stále oblíbenější alternativou.

Na koho se obrátit?

V nebankovní sféře působí společnost Emma’s Credit, která se specializuje na rychlé půjčky. Pro nové zákazníky je připravena půjčka v maximální výši 3 000 korun. Ale pravidelným zákazníkům nebankovní poskytovatel půjčuje až 7 000 korun. Doba splatnosti se pohybuje v řádech dnů, a to od 5 do 45 dní.

Půjčku včetně poplatku, respektive úroku, splatíte naráz. Jakmile se bude blížit termín splatnosti, dostanete upozornění prostřednictvím e-mailu a textové zprávy. Nebankovní společnost Emma’s Credit se totiž snaží zasílat včas výzvy, aby se zákazníci neopozdili s platbou a nemuseli platit penále.

Jak si požádat o půjčku?

Jestliže si chcete sjednat rychlou půjčku od Emma’s Credit, tak nastavíte v online kalkulačce částku a dobu splatnosti. Ihned se vám zobrazí, kolik navíc zaplatíte, tudíž skryté poplatky neexistují. Jakmile máte parametry půjčky nastavené podle svých představ, klikněte na „Zažádat nyní“. Vyplníte osobní údaje a vyčkáte na vyhodnocení systému.

Jestliže si chcete o půjčku požádat, stačí navštívit stránku www.emmascredit.cz.