Nevíte, jak na kotlíkové dotace? My ano! Získejte slevu až 85% na nový kotel.

Potřebujete nový kotel na plyn či tuhá paliva? Energetická kancelář disponuje celým týmem specialistů, kteří vám pomohou vyřídit kotlíkovou dotaci a zároveň poskytnou vysokou slevu.

Jistě víte, že sepsat si žádost o dotaci není pro běžného občana zrovna jednoduché. Nenechte se odradit a obraťte se na Energetickou kancelář. Zkušený specialista vám pomůže s jednotlivými kroky žádosti o dotaci, také vám pomůže s jednotlivými body smlouvy na pořízení kotle. Poté žádost odešle na kraj, kde je schválena či zamítnuta. Nejčastějším důvodem na zamítnutí je vyčerpání dotace v daném kole výzvy.

Pokud je zákazníkovi žádost schválena, obdrží peníze od kraje na účet, ze kterého je pak zašle svému dodavateli. V případě, že byla žádost zamítnuta, není potřeba se ničeho obávat. Zaplacený nový kotel vám pracovník nechá proplatit zpětně v dalším kole dotační výzvy.

Výše dotace činí až 85% z ceny kotle, liší se podle kraje, ve kterém žijete. Na oficiálních webových stránkách vašeho kraje najdete potřebné informace, včetně výše dotace a data, kdy proběhne další kolo výzvy.

Mimo zpracování dotací poskytuje Energetická kancelář také zajištění dodávky tuhých paliv, včetně kvalitních pelet, které byly prověřeny časopisem dTest, za nejnižší ceny.

Zaujalo vás to? Bližší detaily se můžete dozvědět například v tiskové zprávě na iDnes.