Jaké půjčky jsou na finančním trhu nejatraktivnější?


Finanční trh je dnes přeplněný, doslova až přecpaný půjčkami. Lidé, kteří potřebují požádat o půjčku, často ztrácí čas tím, že se v půjčkách snaží vyznat. Opravdu existuje mnoho druhů a typů půjček, člověk se v nich na první pohled opravdu nevyzná. V případě, že patříte k lidem, kteří půjčku shání, vybrali jsme pro vás nejatraktivnější půjčky na trhu, z nichž se vyplatí vybrat si.

Vybrali jsme hlavně půjčky, které vás nepřipraví o mnoho času. Klasické bankovní půjčky se musí sjednávat na pobočkách bank, kde je to obvykle i na několik dlouhých hodin. Abyste si nemuseli brát volno v práci, a abyste zároveň nepřišli do kontaktu s nepříjemnými zaměstnanci pobočky, kteří vám nakonec nabídnou úvěr, o jaký stejně nemáte zájem, vyberte si z našich favoritů na finančním trhu.

Rychlé půjčky online

Rozhodně stojí za to rychlá půjčka online, kterou si sjednáte z pohodlí domova během několika málo minut. Rychlé půjčky online zároveň slibují odeslat peníze na vámi zadaný bankovní účet hned, co dojde ke schválení půjčky. U Razdva půjčky jsou peníze připsány rovnou do patnácti minut od schválení úvěru. Peníze, které potřebujete, tak na sebe nenechají dlouho čekat.

SMS půjčky

Atraktivní jsou pro mnohé také nebankovní půjčky, v rámci kterých si však nemůžete půjčit tolik, kolik v rámci rychlých online půjček. SMS půjčky spočívají v tom, že si prostřednictvím jedné SMS požádáte o půjčku, která vás v dané chvíli může spasit. SMS půjčky jsou ideální hlavně v případě, kdy je týden do výplaty příliš dlouhý.

Půjčky bez doložení příjmu

Věřte tomu nebo ne, ale existují také půjčky bez doložení příjmu, které preferují zejména ti, kteří nemají pravidelný příjem nebo se nyní octli bez příjmu úplně. Tyto půjčky však oplétají vyšší úroky, jelikož pro poskytovatele těchto půjček jsou žadatelé o půjčku trochu riziko.